تابستانی بپوشید.

پوشیدن لباس مناسب فصل گرم ،علاوه برآنکه تحمل سختیهای مضاعف گرما ،عطش،وبوی بد عرق را ازما مرتفع میگردد،باعث زیبایی هرچه تمام تر،شکیل تر بودن وداشتن حس خوب واعتمادبنفس میگردد.اما واقعا درهرفصل چه باید پوشید؟این سوالیست که جوابش را تقریبا همه ما با وجود اینترنت ورسانه های مجازی  نظیر اینستا گرام وتلگرام بخوبی  دیدیم ومیدانیم.گروه خبری اوس با تهیه مقاله زیر ضمن یادآوری آنچه میدانید ،سعی درارائه برخی مدل لباسهای تابستانی جدید جهت ایده برای شما عزیزان دارد،با ما همراه باشید.

 

رفتار پوششی مناسب فصل گرم

در تابستان با پوشیدن لباس مناسب و گشاد از جنس کتان و پنبه، استفاده از کلاه، چتر و عینک آفتابی استاندارد، مصرف آب به میزان مورد نیاز بدن و اجتناب از قرار گرفتن در برابر نور خورشید در ساعات گرم روز یعنی از ساعت 11 صبح تا 3 بعدازظهر می‌توان از اثرات کوتاه مدت آفتاب سوختگی در فصل تابستان جلوگیری کرد.

 

فصل تابستان فصل رنگ‌های شاد است که گرمی و انرژی به انسان می بخشند. اگر در این فصل به دنبال خرید یک مانتوی تابستانه هستید، حتما رنگ روشن‌ را انتخاب کنید. رنگ‌های روشن رسمی‌تر که شما می‌توانید در محل کارتان هم از آنها استفاده کنید، مانتوهای کرم، سفید و قهوه‌ای روشن هستند. فراموش نکنید که بدن شما گرما تولید می‌کند که درجه حرارت این گرما از درجه حرارت هوای محیط کمتر است. در نتیجه اگر در تابستان لباس‌ها و مانتوهای روشن بپوشید، این گرما راحت‌تر به بیرون بدن منتقل می‌شود.

پیراهن نخی

سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که از پارچه‌های نازک دوخته شده‌اند و بدون چین و لایه هستند. جنس مانتو هم خیلی‌خیلی مهم است. الیاف مصنوعی (پلاستیکی) که در بافت پارچه مانتو به کار می‌روند برای این فصل مناسب نیستند، ولی الیاف نخی، پنبه‌ای و کتانی، مانتوهای خوبی برای این فصل هستند.

 

تهیه کننده:زهرا ادبی