هنرمندان هم درچنگال کرونا

هنرمندان هم در چنگال کرونا!!

بیماری این روزهای دنیا،فقیر وغنی وپیروجوان وهنرمندوغیرهنرمند نمی شناسد واگر اندکی دررعایت پروتکل های بهداشتی اهمال شود ویا سیستم ایمنی بدن قدرت کافی مقاومت دربرابر این سرماخوردگی قوی را نداشته باشد،بسیار دردسرساز میشود.گروه خبری اوس باتجمیع چندخبراز درگیری هنرمندان شناخته شده دنیای بازیگری وخوانندگی با این بیماری اذیت کن،آرزوی بازیابی صحت وسلامتی برای همه مردم دنیا بخصوص این هنرمندان عزیز رادارد ،با ما همراه باشید.

رضا بهرام‌ درگیر کرونا شد

رضا بهرام‌ درگیر کرونا شد

تست تشخیص کرونای رضا بهرام ـ خواننده موسیقی پاپ ـ مثبت اعلام شد.

محمدحسین توتونچیان ـ تهیه‌کننده موسیقی ـ با تایید خبر بالا درباره‌ی ابتلای رضا بهرام به کرونا و وضعیت جسمی این خواننده، به ایسنا گفت: هم اینک رضا بهرام در منزل خود بستری است و قرار است طبق دستور پزشک به مدت ۱۲ روز دوران قرنطینه را در  منزل سپری کند.

بهرام حدود پنج روز است که به کوید ـ ١٩ مبتلا شده است و طبق گفته پزشک معالج، ریه‌هایش درگیر ویروس کرونا شده‌اند اما این درگیری به حدی نیست که نیاز به بستری شدن در بیمارستان باشد.

رضا بهرام آخرین بار در جشنواره موسیقی فجر سال گذشته حاضر شد و روی صحنه رفت. پس از آن با اعلام رسمی گسترش ویروس کرونا در کشور، تمامی اجراهای صحنه‌ای موسیقی در کشور لغو شد.

پسر شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی کرونا گرفت

مهراب قاسم‌خانی نویسنده فیلمنامه‌های طنز سینما و تلویزیون از ابتلای پسرش به کرونا خبر داد.
پسر شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی کرونا گرفت
 –مهراب قاسم‌خانی در اینستاگرام با هشدار نسبت به آمار بالای ابتلا به کرونا نوشت: «اگر مجبورید از خانه بیرون بروید، تا جایی که امکان دارد رعایت کنید.

پسر شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی کرونا گرفت

لیلا بلوکات کرونا گرفت!

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون اعلام کرد که اخیرا به بیماری کرونا مبتلا شده است. او از مردم درخواست که بیماری را جدی بگیرند.
لیلا بلوکات کرونا گرفت
لیلا بلوکات درباره ابتلا به بیماری کرونا نوشت: «بیماری کرونا را دست کم نگیرید. عاجزانه می‌خواهم که رعایت کنید. من سه ماه قرنطینه را رعایت کردم و در آخر که زندگی جریان پیدا کرد و ستاد مبارزه با کرونا یکی یکی مکان‌های عمومی و رفت و آمد‌ها را آزاد کرد، قسمت شد و سفر کردم به مشهد مقدس و به دیدار بچه‌های معلول شتافتم. ولی افسوس با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی از جانب خودم باز هم این ویروس منحوس امانم نداد و مرا نیز مبتلا کرد.»